Jacht
Jeanneau Sun Odyssey 36 (3 kabiny, 1 łazienka)*

Zapraszamy na rejsy wokół Korsyki (około 340 mil morskich, 25 potencjalnych portów, dziesiątki kotwicowisk)

Nasze rejsy mają charakter wypoczynkowo-turystyczny i przeznaczone są dla ludzi, którzy chcą spędzić niezapomniany urlop na wygodnym, bezpiecznym jachcie, zwiedzając przy okazji ,,Wyspę Piękna,,.

Na pokład zabieramy maksymalnie sześcioro pasażerów, wiec jest to idealna oferta na krótki urlop, w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół.

Jacht (wygodny Sun Odyssey 36) odbieramy w sobotę i jeśli pogoda pozwoli, to po odprawie bezpieczeństwa, wyjdziemy w pierwszy, kilkunastomilowy etap, który pozwoli nam sprawdzić samopoczucie załogi. Od niedzieli zaczynamy leniwe żeglowanie odwiedzając malownicze zatoczki, w których będziecie mogli wykorzystać w pełni platformę kąpielową i stolik kokpitowy, na którym będzie na Was czekał pyszny obiad i wyborne wino. Wieczory będziemy spędzać w marinach, gdzie będziecie mogli zasmakować prawdziwej, lokalnej kuchni. Wyprawę kończymy w piątek po południu, w porcie początkowym, lub w porcie wskazanym przez osobę czarterującą całą jednostkę.** W sobotę rano opuszczamy jacht

(*) - Jeanneau Sun Odyssey 36 lub inny, o podobnym standardzie. Do państwa dyspozycji są maksymalnie 2 kabiny i ewentualnie mesa (tylko w przypadku wynajęcia całego jachtu).

(**) - dokładna trasa uzależniona jest od warunków meteorologicznych i samopoczucia załogi.

Terminy:

od marca do listopada

Koszt:

Opcja 1

Tygodniowy czarter całego jachtu ze skipperem (2 kabiny dwuosobowe + dwa miejsca w mesie) - od 2200€/tydzień*

Rabat 10% za każdy kolejny tydzień czarteru

(*) Posiłki, paliwo i opłaty portowe we własnym zakresie. Maksymalnie sześcioro pasażerów. Kaucja 1000€

Opcja 2

Kajuta dwuosobowa/1200€/tydzień**
(**) - skipper, 2 posiłki dziennie na jachcie (śniadanie i obiad), paliwo, opłaty portowe 
We własnym zakresie jest transport i wszystkie wydatki poza jachtem. Maksymalnie czworo pasażerów. Kaucja 250€/os. Taki rejs uzależniony jest od skompletowania pasażerów na drugą kabinę.

Dla zainteresowanych wypływane godziny zostaną potwierdzone opinią z rejsu, która jest niezbędna do uzyskania polskich patentów żeglarskich: JSM (Jachtowy Sternik Morski) i KJ (Kapitan Jachtowy).

Kontakt:

Tel: +33 652 12 36 96

e-mail: contact@yacht-broker.fr


Szukasz jachtu na dzień, tydzień lub dłużej? Ze skipperem lub do samodzielnej żeglugi?

Nic prostszego - podaj wymarzone miejsce, termin wyprawy, wielkość załogi i przybliżony budżet. My zajmiemy się resztą.
Łodzie w portach i hangarach nie zużywają się tak, jak te które pokonują setki mil każdego roku, ale te pływające potrafią często zarobić wystarczająco dużo, aby pokryć koszty całorocznej eksploatacji i jeszcze przynieść swoim właścicielom dodatkowy dochód.

Jeśli posiadacie Państwo jacht, który większą część roku stoi nieużywany lub czarterowany jest sporadycznie, to zapraszamy do wypełnienia naszego formularza. Po jego otrzymaniu prześlemy Wam naszą ofertę współpracy.