Import jachtów i łodzi używanych z Francji, francuskich terytoriów zamorskich i innych kraw francuskojęzycznych

Francuski rynek obfituje w ogromne ilości jachtów oraz łodzi używanych, wśród których każdy jest w stanie znaleźć sprzęt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości finansowych. PLFR YACHT-BROKER zapewnia kompleksową pomoc przy zakupie oraz transporcie jachtów i łodzi z Francji i innych krajów francuskojęzycznych. Przy takiej operacji raczej nie uda się uniknąć dziesiątek pytań do sprzedającego i problemów logistycznych, ale można je zredukować do minimum i na tym właśnie polega zadanie PLFR YACHT-BROKER.

Oferta używanych łodzi na naszej stronie internetowej jest regularnie poszerzana, ale nie jesteśmy w stanie zamieścić na niej wszystkich jednostek, które możemy Państwu zaproponować (są ich setki, więc trochę nam to zajmie ;) )

Aby ułatwić wszystkim żmudne poszukiwania odpowiedniej łodzi, opracowaliśmy prosty formularz, który pozwoli nam skoncentrować się na wyszukiwaniu konkretnych jednostek ZLECENIE POSZUKIWANIA JACHTU

Podobny przygotowaliśmy dla osób i firm zainteresowanych sprzedażą, zamianą lub czarterem własnej jednostki za naszym pośrednictwem ZLECENIE SPRZEDAŻY.

Zapraszamy do współpracy