Rejs na jachcie Lagoon 40*

Zapraszamy na rejsy wokół Korsyki (około 340 mil morskich, 25 potencjalnych portów, dziesiątki kotwicowisk). Na życzenie odwiedzamy też Sardynię. 

Nasze rejsy mają charakter wypoczynkowo-turystyczny i przeznaczone są dla ludzi, którzy chcą spędzić niezapomniany urlop na wygodnym, bezpiecznym jachcie, zwiedzając przy okazji ,,Wyspę Piękna,,.

Lagoon 40, to wygodny katamaran, który idealnie nadaje się na luksusowy urlop, w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół.

Przykładowy przebieg tygodniowego czarteru wygląda następująco: jacht odbieramy w sobotę i jeśli pogoda pozwoli, to po odprawie bezpieczeństwa wyjdziemy w pierwszy, kilkunastomilowy etap, który pozwoli nam sprawdzić samopoczucie załogi. Od niedzieli zaczynamy leniwe żeglowanie odwiedzając malownicze zatoczki, w których będziecie mogli wykorzystać w pełni platformę kąpielową i stolik kokpitowy, na którym będzie na Was czekał pyszny obiad i wyborne wino. Wieczory będziemy spędzać w marinach, gdzie będziecie mogli zasmakować prawdziwej, lokalnej kuchni. Wyprawę kończymy w piątek po południu, w porcie początkowym, lub w porcie wskazanym przez osobę czarterującą całą jednostkę. W sobotę rano opuszczamy jacht**

Czartery dwutygodniowe wyglądają podobnie, ale pozwalają zwiedzić więcej pięknych miejsc 😉

(*) - Jacht Lagoon 40, lub inny o podobnym standardzie. Do państwa dyspozycji są maksymalnie 4 kabiny podwójne i jedna pojedyncza. 

(**) - Dokładna trasa rejsu ustalana jest indywidualnie, a jej realizacja uzależniona jest od warunków meteorologicznych i samopoczucia załogi.

Termin: 29/06/2024 – 06/07/24

Ilość osób: 1-9

Port początkowy: Porto Tino Rossi (Ajaccio)

Port końcowy : Porto Tino Rossi (Ajaccio) (powrót 30/08/2024 przed 17h)

Cena: 6.300€

Kaucja: 500€

Cena obejmuje:

- opieka i ubezpieczenie skippera

- ubezpieczenie jachtu

- pakiet startowy - ( woda 4 butelki 1.5L, 1 butelka środka dezynfekującego, 1 mała butelka płynu do mycia naczyń, 1 ściereczka do naczyń, 1 gąbka, worki na śmieci, 1 rolka ręczników papierowych, 1 pudełko zapałek, 1 rolka papieru toaletowego w każdej toalecie)

- sprzątanie końcowe

- 1 komplet pościeli i ręczników

- ponton + silnik zaburtowy

- początkowe zapasy paliwa, gazu i wody

- gwarancja pomocy DYC

- pierwsza i ostatnia noc w marinie

- stand-up paddle (SUP)

Cena nie obejmuje:

- tankowanie jachtu i pontonu, zużycie gazu i wody na koniec czarteru

- ewentualne opłaty cumownicze (mariny, bojki, płatne kotwicowiska)

- ewentualne podatki, opłaty manipulacyjne

- depozyt za dodatkowy sprzęt (SUP, dodatkowe żagle, etc.)

Opcje dodatkowe:

+ Hostessa/kucharz (kuchnia wegetariańska): 100 lub 120€/dzień (*)

+ Dodatkowe prześcieradła: 15€/szt.

+ Dodatkowe ręczniki: 10€/szt.

+ Zmiana załogi: 200€/osoba

+ Stand-up paddle (SUP): 15€/doba

+ Częściowe wyżywienie: 35€/osoba/dzień (*)

+ Pełne wyżywienie: 40€/osoba/dzień (*)

+ Siatka ochronna: 230€/rezerwacja

(*) - Dostępne tylko w przypadku rezerwacji hostessy/kucharza na pokładzie. Kucharz zajmie się zaopatrzeniem zgodnie z preferencjami klienta. Częściowe wyżywienie obejmuje śniadania i obiady lub kolacje + wyżywienie załogi. Pełne wyżywienie obejmuje śniadania, obiady i kolacje + wyżywienie załogi. Nie obejmuje napojów alkoholowych i wyżywienia poza jachtem.

Jacht Lagoon 40

Długość: 11.74m

Silnik: 2x45HP

Kabiny podwójne : 4

Kabiny pojedyncze : 2

Łazienki: 2

Koje : 11

Zbiornik wody: 600l

Bimini

W pełni listwowany grot

Elektryczna winda kotwiczna

Ponton z silnikiem

Inne terminy:
Od marca do listopada

Koszt:

Oferta 1 - Tygodniowy czarter całego jachtu ze skipperem (4 kabiny dwuosobowe + jedna kabina jednoosobowa) - od 5500€/tydzień*

Rabat 10% za każdy kolejny tydzień czarteru

(*) - Cena możliwa do uzyskania tylko przed i po sezonie letnim lub w ofertach specjalnych (first lub last minut). Posiłki, paliwo i opłaty portowe we własnym zakresie. 1-10 pasażerów. Kaucja 500€.

Opcje dodatkowe j/w.

 

Oferta 2 - Kajuta dwuosobowa/2500€/tydzień**

(**) - skipper/przewodnik, 2 posiłki dziennie na jachcie (śniadanie i obiad lub kolacja), paliwo, opłaty portowe 
We własnym zakresie jest transport do i z mariny oraz wszystkie wydatki poza jachtem. Maksymalnie ośmioro pasażerów. Kaucja 250€/os. Taki rejs uzależniony jest od skompletowania pasażerów na pozostałe kabiny.

 

Dla zainteresowanych wypływane godziny zostaną potwierdzone opinią z rejsu, która jest niezbędna do uzyskania polskich patentów żeglarskich: JSM (Jachtowy Sternik Morski) i KJ (Kapitan Jachtowy).

 

Kontakt:

Tel: +33 652 12 36 96

e-mail: contact@yacht-broker.fr
Szukasz jachtu na dzień, tydzień lub dłużej? Ze skipperem lub do samodzielnej żeglugi?

Nic prostszego - podaj wymarzone miejsce, termin wyprawy, wielkość załogi i przybliżony budżet. My zajmiemy się resztą.Łodzie w portach i hangarach nie zużywają się tak, jak te które pokonują setki mil każdego roku, ale te pływające potrafią często zarobić wystarczająco dużo, aby pokryć koszty całorocznej eksploatacji i jeszcze przynieść swoim właścicielom dodatkowy dochód.

Jeśli posiadacie Państwo jacht, który większą część roku stoi nieużywany lub czarterowany jest sporadycznie, to zapraszamy do wypełnienia naszego formularza. Po jego otrzymaniu prześlemy Wam naszą ofertę współpracy.